2020 yılı Mobilya Trendleri
  • 2020 yılı Mobilya Trendleri

Ev dekorasyon trendleri her yıl olduğu gibi, bu yıl da oldukça orijinal fikirler doğrultusunda şekilleniyor. Güncel ve orijinal tasarım trendlerinin yanı sıra önemini asla kaybetmeyen klasik trendler de 2020´de evleri süslüyor.

 

2020 Yılının Ev Dekorasyon Trendleri

2020 yılında evinizde yer verebileceğiniz dekorasyon trendlerinden kısaca bahsetmek gerekirse; karşılaşacağınız neredeyse her ürün, oldukça orijinal konseptlere sahip olacak. Son zamanların favorisi olan geometrik şekiller mobilyalardan halılara, tablolardan masa örtülerine kadar küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm ev ürünlerinde karşınıza çıkabiliyor. Özellikle bu geometrik şekillerin pastel renklerle desteklendiği aksesuar ürünleri, evinizi süslemek amacıyla hazır ve nazır bir şekilde sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Eviniz için ne tarz dekorasyon unsurları tercih ettiğinizi bilmiyor olsak da, 2020´nin mobilya trendlerine bakarak yaşam alanlarınıza hareket katacak eşyalarla karşılaşacağınızı garanti ediyoruz.

 

Özgünlük Mobilya Trendleri İçin de Bir Hayli Önemli Oluyor

Bu günlerde iş hayatından gündelik yaşama kadar pek çok alanda popüler olan "özgünlük" kavramı, ev dekorasyonunda da kullanıcıların karşısına çıkıyor. Artık mobilya ve dekorasyon üreticileri, doğrudan kişiye özel tasarımlara imza atabiliyor. Hatta kendi tasarladığınız projelerin üreticiler aracılığıyla hayat bulması dahi mümkün oluyor. Eğer evinizin her noktasında stilinizi yansıtmak ve yaşam alanınızda yalnızca kendi tasarımlarınıza yer vermek istiyorsanız, 2020 yılının mobilya trendleri sizi bu açıdan memnun edecek gibi gözüküyor.

 

Doğal Görünüm 2020 Yılında Evlerin Salonlarına Kadar Taşınıyor

Ahşaptan üretilen mobilyalar ve dekor ürünleri evlerde uzun zamandır kullanılıyor olsa da, 2020 yılında daha özel bir popülariteye sahip olacak. Üstelik ahşap ürünler eski ve klasik görünümlerinden sıyrılarak kullanıcıların karşısına oldukça dinamik bir tarzda çıkıyor. Son yılların vazgeçilmezi olan ve ev tasarımlarına adeta yeni bir soluk getiren ahşap ürünler, modern çizgilerin etkisi altında. Özellikle mum, kahve masası, sehpa ve sandalye gibi küçük ölçekli ev ürünlerinde ahşap malzeme ham haliyle bile kullanılabiliyor. 2020 yılında ham ahşap kütükten üretilen bir mumluk modelini beğenecek olursanız pek de şaşırmanıza gerek yok. Doğal görünüm ve modern tasarım bir araya geldiğinde ortaya adeta bir sanat eseri çıkıyor.

Eklektik Tarz 2020´de de Popüler

Eklektik dekorasyon stili, evlerinde belirli kalıplara bağlı kalmak istemeyen kullanıcıların imdadına yetişiyor. Eğer evinizi eklektik tarzda dekore ediyorsanız, hiçbir mobilyanın birbiriyle uyumlu olmasına gerek yok, yeter ki kendi içlerinde bir ahenk yaratabilsinler! Annenizin evinden kalma 50 yıllık bir dikiş makinesinin, turuncuya boyanmış kirişin önüne yerleştirildiğinde ne kadar hoş bir görüntü yarattığını fark ettiğinizde, eklektik dekorasyon stilinin tam olarak ne anlama geldiğini ve neden bu kadar popüler olduğunu anlayacaksınız.

Afyon´da farklı stillerde ev dekorasyonu ve stilistlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizleri mağazamıza bekliyoruz.