Afyonkarahisar’da Mobilya Fehmioğlu’ndan Alınır
  • Afyonkarahisar’da Mobilya Fehmioğlu’ndan Alınır

Baştan sona bir ev dekorasyonu için ilk adım, mobilya seçimi ile atılıyor. Fehmioğlu uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden büyük bir showroom ile hizmet veriyor. Her geçen gün  ürün seçeneklerinin geliştiriliyor olması, Afyonda mobilya dendiğinde akla ilk gelen isim olmasını sağlıyor. Baş döndürücü değişim için Afyon mobilyanın sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Son dönemin en çok öne çıkan modellerini seçerek, evinizi dekore edebilirsiniz. Özel tasarım ve farklı ahşap türleri kullanılarak üretilmiş olan TV üniteleri, kitaplıklar ve koltuk takımlarıyla harikalar yaratmak mümkün. Tamamen tercihinize uygun mobilya sunumları yapıldığından, iş yeri ya da ev dekorasyonu sizin için çok keyifli olacak.

Mutluluk Saçan Mobilyalar

Dekorasyon, sadece evinizin şık bir görünüme kavuşmasını sağlamıyor. Sunduğu konfor sayesinde dinlenmek için ayırdığınız zamanın verimini de arttırıyor. Mutluluk için gerekli olan dinginliği, seçtiğiniz sade mobilyalarda bulabilirsiniz. Ahşap mobilyalar, sade seçimlerinizde vazgeçilmez olabilir. Evinizi tamamen kaplamayan, küçük ancak kullanışlı mobilyalar ile mutluluğunuz misafirlerinize kadar taşınacak. Kendinizi yansıtmak, mobilyalarınızı kendi tercihlerinize göre seçmek için Afyon ev mobilyası için sunulan geniş seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Önde gelen markaların farklı ve dikkat çeken tasarımları, evinize renk katıyor. Ev mobilyaları ile evinizi dekore etmenin tadını çıkararak, sizi yansıtan seçimler yapmaya dikkat edin. Başarılı seçimler kaliteli ve özel mobilyalara sahip olmanızı, mobilyalar ise keyifli ve rahat zaman geçirebileceğiniz alanlar edinmenizi sağlar.

Hayal Gücünüzün de ötesinde…

Afyon’da genç mobilyası ürünü bulabileceğiniz Fehmioğlu, düşlerinde odasını tasarlayanların hayallerini gerçekleştiriyor. Fehmioğlu hayallerinizin de ötesinde tasarımlar sunarak, genç mobilyalarında ilklere imza atıyor. Seçilen özel mobilyalar, odanızın bir köşesinin dinlenme köşesi olması için fırsat tanıyor. İleri gelen markaların özel tasarım yatak modelleri ile genç odanızı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Dinamik temponuza ayak uyduracak bir çalışma masası ile odanızın enerjisini yükseltebilirsiniz. Ayrıca genç odası mobilya seçimlerinde en gözde kitaplık tasarımları mevcut. Odanızın bir köşesini okumaktan zevk aldığınız kitaplar için ayırabilirsiniz. Baş ucu kitabınız, gece lambanız ve farklı birçok amaç için komodin kullanabilirsiniz. Yatağınızla uyum içinde bir komodin, odanızın tamamlayıcı aksesuarı olacak.

Mola Vermeden Çalışan Mobilyalar

Başarılı iş yolculuğunuzda en az sizin kadar çalışkan mobilyalarla zaman geçirmek ister misiniz? Size rahatlık sunmaları en büyük amaçları… Toplantı masaları, personel masaları, çoklu çalışma masaları gibi çeşitler üzerinden ofisinizi dizayn edin. Çok amaçlı kullanımları sayesinde gün içinde kurtarıcınızın çalışma masanız olacağına emin olabilirsiniz. Çalışma masanızın tamamlayıcısı dinlendiren bir koltuk olacak. Çalışırken size enerji verecek bir çalışma koltuğu, dinlenmek için arkanıza yaslandığınızda anlık da olsa sizi ofisten uzaklaştıracak. Yönetici koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları gibi seçenekler üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Ofisinizin Olmazsa Olmazları!

Çalışmalarınız için almış olduğunuz mobilyaların yanı sıra; ahşap dolaplar, kesonlar ve bankolar ofisinizin olmazsa olmazları… Ofis için özel tasarlanmış olan metal dolaplar, soyunma dolapları gibi seçenekler, çalışanların konforunu arttıracak. Sunulan mobilya seçeneklerinde çok fazla renk tercihi bulunduğundan, mevcut ofis dekorasyonuna uygun bir mobilya almak da mümkün. Tercih edilen seçenekler arasında olan ahşap dolaplar, ofisinizin ihtişamlı görünmesinin yanı sıra bir toplayıcı olacak. Ofisinizin boyutuna uygun şekilde tasarlanmış olan bir ahşap dolap, evraklarınızın güvenle saklanması açısından faydalıdır. Daha renkli ve salaş bir görünüm için ise metal dolaplar tercih edilebilir. Ofis ortamınıza ayak uyduran, görselliğin beraberinde konfor sunan ürünler ile ofisinizin dekorasyonunu tamamlayın.