Fehmioğlu Mobilya

Fehmioğlu Mobilya, Abdülkadir Ayvalı tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Kısa sürede Afyonkarahisar’ın önde gelen mobilya firması olarak adını duyurmuştur. İlk yıllarda hizmet, ofis mobilyaları kapsamında veriliyordu. Ancak zamanla büyüyen firma, her alanda özel tasarımlara sahip mobilyaları ile showroomunu oluşturdu.

20 yılı aşkın bir süre ofis mobilyaları satışı yapan Fehmioğlu Mobilya, 1996 yılında üretim alanını genişletmiştir. Mobilya hizmetine Genç Odası seçeneğini de ekleyerek, daha geniş bir kesime hitap etmeyi başarmıştır. Önde gelen markaların en özel tasarımlarına ulaşım imkanı sunarak, Afyonkarahisar’da kaliteli mobilyanın adresi Fehmioğlu olmuştur.

Genç Odası mobilya satışına başlamasından kısa bir süre sonra mobilya ağına ev mobilyalarını da eklemiştir. 1998 yılından bu yana genç odası ve ofis mobilyalarının beraberinde, ev mobilyaları hizmeti de vermektedir. Kuruluş tarihinden bu yana kaliteden ödün vermeden, her alanda ve her zevke hitap eden mobilyalar satışa sunulmaktadır.

Fehmioğlu Mobilya’nın yönetimi; şu an üç kardeş tarafından yürütülüyor. Babalarının kurmuş olduğu şirketi; Celaleddin Ayvalı, Kamil Ayvalı ve Mustafa Ayvalı yönetiyor.